5 tipů, jak vybrat dokonalý dárek pro manžela

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Pro sestru nebo kamarádky je vybírání dárků často jednoduché. O to horší je to s mužskou částí rodiny. Po několika letech už jste své zásoby kreativity, vtipu a nápadů vyčerpala a teď sedíte u internetu a klikáte jak zběsilá? Podívejte se na dárky jako muž a máte vybráno.

Někdy se zdá, že muži a ženy mluví různými jazyky z hlediska toho, co chtějí. Vaši nejbližší, mezi něž patří manželé, přátelé, otcové a bratři, ocení vaše úsilí bez ohledu na to, co jim dáte, ale většina z nás chce opravdu překvapit a zapůsobit. Trávíme čas tím, že bedlivě přemýšlíme, posloucháme každé vznesené přání a lehce na nás dopadá pocit frustrace. Jedna z nejběžnějších nástrah pro nás jako ženy je, že se snažíme zjistit, co muži v životě chtějí, ale nedíváme se na to z pohledu muže.


I vhodně zvolená drobnost potěší.


Nechají se muži rádi překvapit?

Když přemýšlíme o tom, jaké dáme lidem dárky, díváme se na dárky z naší perspektivy. Ženy dávají více důraz na záměry a úsilí člověka při darování bez ohledu na dar. Hodinky s vyrytým monogramem, zážitek, na který jen tak nezapomene, ženy kalkulují, hluboce o dárku přemýšlí a ladí do detailu. Muži se však zajímají více o dárky, které se jeví tak, že budou potřebné. Mají rádi praktické dary.

Tip: Perfektní možností pro milujícího manžela jsou trička s potiskem, případně smaltované hrnky. Ty si může obléct, nebo vystavit na pracovní stůl a vždy si tak vzpomene na toho, kdo je obdaroval. Tedy na vás.

Přemýšlejte nad jeho potřebami

Existují věci, které mu pomůžou užít si víc jeho záliby nebo lépe pracovat? Pomůže mu něco posunout se v jeho koníčku dál? Co mu to usnadní? Přemýšlejte v první řadě nad tím, co by se mu hodilo a co by opravdu využil. Psací sada? Prut na ryby?

Nepřehánějte to

Muži jsou jednodušší, pokud jde o to, co chtějí a co potřebují. Pravděpodobně nebudou analyzovat vaše dary stejným způsobem, jakým vy hluboce přemýšlíte nad významy věcí, které vám dává on. Někdy méně je více. Často více potěší vhodně zvolená drobnost, než drahý dar.

Všímejte si jeho koníčků

Váš muž nemusí být ten, který rád utrácí spoustu peněz pravidelně, ale svůj volný čas určitě tráví nějakým způsobem a do něj investuje. Ať už je kariérně orientovaný, sportovec nebo blázen do aut, dejte mu čas strávený s jeho koníčkem.

Přemýšlejte, co potřebuje

Víte, co má rád, jenže této oblasti vůbec nerozumíte. Pokud se mu líbí něco, o čem nemáte ani páru, udělejte si základní výzkum a zjistěte víc. Určitě najdete něco, co uspokojí jeho potřebu. Nezapomínejte, že muži přemýšlejí spíše prakticky a ocení nejvíce to, co využijí.

euro