Dětské legíny a tepláky jsou ideální volba do podzimního počasí

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Chladnější teploty i ne moc zrovna slunečné počasí nás nutí se tepleji oblékat a letní oblečení odložit do skříně na další rok. To stejné platí i pro naše děti, které potřebují oblečení pohodlné a dobře kombinovatelné s ostatními kousky.

Ačkoli se nám může zdát, že s příchodem podzimu budou děti trávit venku méně času, nemusí to být pravda. Se správným dětským oblečením mohou naši malí dobrodruzi stále objevovat svět venku, i když počasí není ideální. Základem je, aby jim nebyla zima a oblečení je udrželo v teple. Mikiny nebo bundy jsou na podzim skvělou volnou, ideálně je doplní tepláky a legíny. Tyto kousky oblečení jsou skvělým doplňkem pro dětský šatník, protože jsou pohodlné, lehké a neomezují v pohybu. Chlapecké tepláky ochrání před chladem, zvlášť pokud vybereme ty zateplené flísem. Sofshellové tepláky navíc pomohou ochránit i před vlhkem, ať už prší nebo jsme vyrazili na rodinný výlet do přírody. Slušivé a vhodné i do školky nebo školy jsou džínové tepláky, které působí formálněji, ale nabízí stejné pohodlí a volnost pohybu jako tepláky klasické.

U dívek lze vyměnit tepláky za legíny, u kterých lze vybírat z mnoha barev a designů, včetně riflového vzhledu. Velmi oblíbené na podzim i zimu jsou dívčí legíny zateplené jemným chloupkem, které nedají chladu žádnou šanci. Legíny lze doplnit delší mikinou, svetrem nebo sukní a zajistit tak dokonalé pohodlí při jakékoli činnosti a zároveň dát malé parádnici možnost si sama vybrat barevné kombinace oblečení.

Samozřejmě, naše malé módní ikony chtějí vypadat dobře, a i když je podzimní oblečení primárně o teple a pohodlí, dětské legíny a tepláky jsou také stylovým doplňkem. Jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a stylech, což umožňuje dětem vyjádřit svou kreativitu a individualitu.

euro