Dětské legíny a tepláky jsou ideální volba do podzimního počasí

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Chladnější teploty i ne moc zrovna slunečné počasí nás nutí se tepleji oblékat a letní oblečení odložit do skříně na další rok. To stejné platí i pro naše děti, které potřebují oblečení pohodlné a dobře kombinovatelné s ostatními kousky.

Ačkoli se nám může zdát, že s příchodem podzimu budou děti trávit venku méně času, nemusí to být pravda. Se správným dětským oblečením mohou naši malí dobrodruzi stále objevovat svět venku, i když počasí není ideální. Základem je, aby jim nebyla zima a oblečení je udrželo v teple. Mikiny nebo bundy jsou na podzim skvělou volnou, ideálně je doplní tepláky a legíny. Tyto kousky oblečení jsou skvělým doplňkem pro dětský šatník, protože jsou pohodlné, lehké a neomezují v pohybu. Chlapecké tepláky ochrání před chladem, zvlášť pokud vybereme ty zateplené flísem. Sofshellové tepláky navíc pomohou ochránit i před vlhkem, ať už prší nebo jsme vyrazili na rodinný výlet do přírody. Slušivé a vhodné i do školky nebo školy jsou džínové tepláky, které působí formálněji, ale nabízí stejné pohodlí a volnost pohybu jako tepláky klasické.

U dívek lze vyměnit tepláky za legíny, u kterých lze vybírat z mnoha barev a designů, včetně riflového vzhledu. Velmi oblíbené na podzim i zimu jsou dívčí legíny zateplené jemným chloupkem, které nedají chladu žádnou šanci. Legíny lze doplnit delší mikinou, svetrem nebo sukní a zajistit tak dokonalé pohodlí při jakékoli činnosti a zároveň dát malé parádnici možnost si sama vybrat barevné kombinace oblečení.

Samozřejmě, naše malé módní ikony chtějí vypadat dobře, a i když je podzimní oblečení primárně o teple a pohodlí, dětské legíny a tepláky jsou také stylovým doplňkem. Jsou k dispozici v různých barvách, vzorech a stylech, což umožňuje dětem vyjádřit svou kreativitu a individualitu.

euro