Fotokoutek na svatbu 

Related

Informační systém pro mateřské školy změní zásadním způsobem správu celé instituce

Existují aplikace, které zásadním způsobem změní zajeté způsoby fungování...

Jak lze otužovat dítě?

Valná většina rodičů tíhne k přehnané péči o dítě,...

Nová práce a její hledání nemusí být takový strašák!

V dobách krize, kdy byla o práci velká nouze, lidé...

Soupravy z chirurgické oceli udělají radost každému

Soupravy z chirurgické oceli v každém případě udělají radost opravdu každému....

Share

Fotokoutek na svatbu byl velmi spontánní nápad, který se ovšem velmi dobře osvědčil na svatbě mé sestry, která byla zpočátku proti a měla k fotokoutku své výhrady. Domnívala se, že na svatbu takováto věc nepatří a že je to primárně záležitost zejména maturitních večírků či oslav narozenin. Opak byl ovšem pravdou. Sestra nakonec byla velmi ráda, že s tímto zpočátku velmi bláznivým nápadem souhlasila, jelikož fotokoutek na její svatbě sklidil opravdu obrovský úspěch. Ve fotokoutku se střídalo několik desítek hostů a tvořila se dlouhá fronta. Každý si chtěl domů odnést fotografii ze svatby, na které se může tvářit třeba jako pirát či princezna. O rekvizity ve fotokoutku nebyla nouze, a tak se každý z hostů mohla alespoň na chvílí stát nějakým superhrdinou či jinou oblíbenou postavou. 

Fotokoutek na svatbu patří

Fotokoutek na svatbupatří,a i má vdaná sestra to nyní již moc dobře ví. Krásné fotografie ve vysoké kvalitě, které se mohli nechat opatřit grafickým proužkem na míru, který vycházel ze svatebního oznámení a bylo na něm i datum naší svatby, byly dokonalým suvenýrem ze svatby, který lahodil oku každému z hostů. I starší generace propadla kouzlu fotografování a trochu se ve fotokoutku odvázala. Kromě jiného byly všechny pořízené fotografie zabezpečeny v online galerii, kterou si každý z nás mohl následně doma v klidu prohlédnout, zasmát se a stáhnout do počítače, mobilu či tabletu. 

Svatba dostala díky fotokoutku nový rozměr

Fotokoutek na svatbusestra nechala přivést na můj popud. Její obavy se naštěstí nenaplnili a fotokoutek splnil svůj účel na výbornou. Sestra, její muž i celá rodina byla z tohoto bláznivého nápadu nadšená. Výsledky totiž byly opravdu náramné a každý se u fotografií zasmál. Svatba tedy proběhla se vším všudy a o dobrou náladu tak nebyla nouze. Na každou svatbu tento fotokoutek ze srdce doporučuji. 

spot_img