I vám létají kila nahoru-dolů? Známe to všechny a tyto hvězdy nejsou výjimkou! Je mezi nimi i Kate Middleton

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Létá vám váha nahoru-dolů? Pandemie se podepsala na postavách mnoha žen. Některé si křivky udrželi, jiným se podařilo zhubnout, ale většina naneštěstí nějaký kilogram přibrala. Podívejte se na to, které celebrity se změnily nejvíc.

Jednou si vzhůru a jednou si dole
Každá míváme v životě období, kdy cvičíme, stravujeme se zdravěji, snažíme se nějak udržovat v dobré kondici, abychom se cítili spokojeně. Přijdou však i opačné stavy, a to labužnické a líné časy, kdy se nám moc toho dělat nechce, pochutnáme si na dobré pizzi nebo zmrzlině. Výsledkem těchto „cheat days“ jsou kila navíc.

Trendy, které se dnes normalizují, ale jsou k zamyšlení: Jsme hrdí, že nezvládáme vlastní emoce? Na…
V období korony mnoho známých žen přibralo pár kilo, ale jiným se podařilo dokonce zhubnout. Podívejte se spolu s námi, které z nich se změnily nejvíce.

Camila Cabello
Asi největším překvapením je zpěvačka Camila Cabello, která se během pandemie zvětšila o několik konfekčních velikostí. Z útlé holčičky je najednou žena krev a mléko. Vypadá pořád hezky a ani Shawnovu pozornost a lásku neztratila.

Podle jejích sociálních sítí se snaží cvičit, chodí běhat, ale kila navíc nějak nemizí. Na TikTok přidala video, kde mluví o svém těle a zkušenosti během běhání, kdy měla na sobě jen crop top s legínami a během běhání jí trčelo břicho, ale ona si řekla, že nemá při běhání čas myslet na to, aby stahovala břicho a hlídala si vyčuhující tuk.

Řekla: „Nemít se rád už je out. Jsem vděčná za své tělo, které mi dovoluje dělat všechno, co potřebuji. Jsme reálné ženy, máme tuk, celulitudu, strie a je třeba se přijmout.“

Selena Gomez
Slavná zpěvačka Selena Gomez je s váhou jednou nahoře a jednou dole. Měla už různá období, aktuálně je někde uprostřed. Není hubená, jako když byla po operaci, ale byla na tom už s kily i hůře.

I přes plnější křivky je stále krásná, protože je mnohem důležitější to, co z ní vyzařuje a jaký je člověk. Sexepilu nezáleží na tom, kolik kilo vám ukazuje váha a také to neurčuje ani to, jakým jste člověkem. Ve skutečnosti záleží jen na tom, abyste se měli rády takové, jaké jste.

Kate Winslet
Oblíbená a charismatická herečka Kate Winslet se na Emmy ukázala v černých šatech. Byla okouzlující, ale je vidět, že také trošku přibrala. Největší rozdíl ve vzezření je patrný hlavně ve tváři, má plnější tváře, ale stále září.

Potom jsou zde i opačné případy, dámy, kterým se během těchto měsíců podařilo naopak zhubnout.

Christina Aguilera
Sexy zpěvačka se pomalu, ale jistě dostává do formy, v jaké byla kdysi. Na svém Instagramu těší fanoušky stylovými a svůdnými fotkami, kde dokazuje, že na sobě maká a vypadá super. Před pár lety jsme ji sotva poznali, ale dnes je to opět sexy Christina, po které touží nejeden muž.

euro