Jak se opět cítit krásná

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Být krásná je něco, po čem řada žen touží. Jen některým se toho však podaří docílit. Jak to s tou krásou vlastně je?

Ideál krásy není vše

Pokud jde o krásu, podsouvají nám média i sociální sítě dva úhly pohledu: Můžete se narodit s pomyslnou výhrou v genetické loterii a jednoduše Matce přírodě (a rodičům) poděkovat za symetrické rysy, plné rty, pověstný vosí pas a ňadra dmoucí a další atraktivní atributy svého zevnějšku.

Pokud vám ale cokoli z toho naděleno nebylo, zoufat nemusíte. Stačí patřičně nadité konto a odvaha vyrazit do ordinace odborníka z oboru plastické chirurgie. Opravdu je ale nutné podstupovat mnohdy drastické, bolestivé a rizikové zákroky jen proto, že nevypadáte tím „správným“ způsobem? Určitě ne.


Tip redakce: pro krásné oční okolí vyzkoušejte La Daumé Oční krém proti vráskám s chladivým vibračním aplikátorem.


Něco krásného je jednoduše v každé ženě. Nezáleží přitom příliš na tom, jakou konfekční velikost nosí nebo kolik jí je. Smiřte se s tím, že krása není žádným způsobem měřitelná a je velmi subjektivní. Jednoduše se tak ani při veškeré snaze nemůžete líbit každému.

Důležité je hlavně to, jestli si krásná připadáte vy sama. Určitě i vy máte ve svém okolí dámu, která nevypadá zrovna jako čítankový ideál krásy, ale přesto musíte i vy uznat, že na ní jednoduše „něco“ je. Pravděpodobně má i úspěch u opačného pohlaví.

Zajímají vás užitečné tipy z ženského světa? Přináší vám je online magazín Nejkrásnější žena, který se zaměřuje nejen na krásu vnější, ale i na tu duševní. Jednoduše svými články usiluje o to, abyste získala prostor, v němž se můžete cítit dobře.

Sebevědomí je víc než krása

Zdravé sebevědomí je přitom klíčovým aspektem, který nás ovlivňuje ve vztahu k našemu okolí. Ať už je to k mužům nebo autoritám, kamarádům i k cizím lidem.

Špatnou zprávou je, že se sebedůvěra nedá získat přes noc. Obrnit byste se měla trpělivostí a odhodláním. Tou příznivější stránkou celého procesu nabývání sebedůvěry však je, že i když se vám zdá, že zrovna vy sama si nikdy pořádně věřit nezačne, zvládnout to lze.

Jak na to? Je především důležité si uvědomit výše uvedenou pravdu o kráse. Máte podle svého mínění moc velký nos, velká stehna nebo malá prsa? Věřte, že podobné nedostatky na svém těle vidí každý. Mějte se ráda, pečujte o sebe a pracujte i na tom, abyste se rozvíjela duševně. A pozor, neberte si toho příliš, rozhodně máte nárok říct dost.


Redakce radí: tip pro ženy, víte jak si osvojit správnou každodenní péči o svou pleť.


euro