Kam se všemi Vašimi věcmi?

Related

Rozlučka se svobodou: Striptýzové vystoupení jako hlavní zábava večera

Striptýzová show se hodí k různým příležitostem, jednou z nich je...

Fotokoutek na svatbu 

Fotokoutek na svatbu byl velmi spontánní nápad, který se...

Jak předejít syndromu vyhoření

Občas je práce více než dost. Měli byste být...

5 tipů, jak vybrat dokonalý dárek pro manžela

Pro sestru nebo kamarádky je vybírání dárků často jednoduché....

Share

Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik je člověk schopen nahromadit věcí za svůj život?

Podívejte se na své skříně, knihovnu, poličky. Určitě se i vy doslova topíte v přebytku, který ne vždy má i své místo, kam jej můžete odložit. Udělejte všem svým sezónním i pravidelně používaným věcem prostor.

Dejte sbohem povykládané kosmetice
Kosmetické přípravky používají jak ženy, tak muži. Nicméně, jejich objem u žen je několikanásobně větší. S tím souvisí i pravidelný problém v koupelně, kdy jsou tyto produkty povykládané všude kolem a vy je neumíte zorganizovat.

Skvělým pomocníkem vám tak bude designový toaletní stolek, který si podle potřeby dáte ideálně k oknu na denní světlo do obývacího pokoje nebo do ložnice a budete tak mít všechny své produkty po ruce. Na jednom místě a uklizené.

Sezónní oblečení
Problém s prostorem může nastat tehdy, když potřebujete při střídání ročních období obměnit i váš šatník. Najednou musíte zazimovat svetry a zimní bundy, odložit boty do sněhu a bojujete s akutním nedostatkem místa.

Zaručeným řešením bude praktická komoda hned s několika šuplíky a vrchní poličkou, do které se vejde vše potřebné. Využijte ji do posledního místečka.

Výhodou komody je to, že ji můžete dát do kterékoli místnosti a naskládáte tam přes oblečení, boty až po knihy, hrníčky či různé sváteční dekorace. Už více nebudete hledat úložný prostor. Komoda vám jej nabídne dostatek. Dle svých možností v interiéru si vyberete její šířku a výšku.

Ve chvíli, kdy naleznete všem svým současným věcem místo, můžete uvažovat nad tím kupovat další. Nezapomeňte, že i všechny nové stylové doplňky do ložnice nebo dětského pokoje budou potřebovat místo k uskladnění, tak abyste se nedostali do začarovaného kruhu, ve kterém místo vytvoříte, následně ho zaplníte a shromáždíte další věci.

spot_img