První stříbrné vlasy si Anna našla už jako teenagerka, dnes je šedivá a přece krásná!

Related

Striptýz: Pestrá vystoupení plná erotiky, ale i zábavy

Na společenských akcích by neměla chybět skvělá zábava. Tou...

Velké srovnání cen potravin 2015-2022: Česko vs Portugalsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky ve...

Regenerace těla – nezanedbávejte odpočinek a pravidelnou péči

Rozhodli jste se v lednu vykročit vstříc svým novoročním...

Informační systém pro mateřské školy změní zásadním způsobem správu celé instituce

Existují aplikace, které zásadním způsobem změní zajeté způsoby fungování...

Share

První šedivé vlasy si Anna našla už jako dítě, dlouhá léta prožívala těžké chvíle. Její příběh je však krásným příkladem toho, že krása ženy by měla mít jiná měřítka!

Vlasy dlouhé více než 150 centimetrů
Anna Shepherd je 30 let, žije v Maďarsku, je farmářkou a díky svým vlasům, které byly kdysi důvodem jejích těžkých chvil až dokonce i šikany ve škole, je dnes senzací Instagramu, kde se stala inspirací mnoha ženám, které sledují její profil. Pozornost jí začala věnovat i světová média, i deník The Sun přinesl její zpověď, o tom, jak si první šediny našla už jako třináctiletá a prosila mámu, aby jí dovolila si vlasy zabarvit.

Léta smutku a nízkého sebevědomí pro neustálé otázky i poznámky okolí nakonec probila láska k samé sobě. „Naučila jsem se milovat své vlasy, které se staly mojí součástí.“ Anna si nechala vlasy narůst až do délky více než 150 cm, což ji činí ještě více výjimečnou, než jen její šediny. Přiznává, že dlouhé vlasy, které si myje asi jednou za měsíc a češe někdy jen jednou týdně, jí pomáhají i při její práci farmářky.

Vyrovnat se s tím, jaká jí, jí pomohl i folklór, ve kterém se našla a dnes se může pochlubit i takovými nádhernými fotografiemi, které jsou jasným důkazem, že i šediny či jiné nedokonalosti, mohou být součástí krásné ženy:

spot_img