Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost shánět vánoční dárky. Už máte vybrané dárky pro maminku? Pokud ne, dali jsme pro vás dohromady několik tipů, se kterými určitě zabodujete, nehledě na věk vaší maminky nebo její zájmy.

Vaše maminka si nic nepřeje? Žádný problém. Překvapte ji něčím, co určitě užije!

1. Luxusní parfém

Dobrý parfém udělá radost každé ženě. O Vánocích bývají nejznámější parfémy zlevněné, tak toho využijte. Nedělejte si starosti s výběrem. Zeptejte se v prodejně, jaké vůně si nejčastěji berou mladé ženy/starší ženy (podle věku vaší maminky).

2. Doplňky stravy

Téměř nikdo nepřijímá ve stravě dostatek všech minerálů a vitamínů. S přibývajícím věkem nám navíc v těle ubývá různých látek, které si zamlada dokázalo vyrobit, ale teď už to neumí. Mezi oblíbené dárky pro maminku k Vánocům tedy patří třeba kolagen pro lepší pleť a vlasy, multivitaminový komplex apod.

3. Pečující krémy a séra

Každá žena o sebe ráda pečuje, stejně tak vaše maminka. Darujte jí například nějaký pleťový krém, krém proti vráskám, sérum proti vráskám, sérum na jemnou kůžičku kolem očí, regenerační a rozjasňující sérum atd. Volte podle věku maminky i toho, co ji trápí.

4. Kosmetická sada

I vaše maminka jistě ráda vyzkouší nějakou novou kvalitní kosmetiku. Na výběr je toho celá řada. Kvalitní řasenka, sada různých odstínů rtěnek, sada bronzeru a rozjasňovače, tvářenka. Zvolte podle toho, co vaše maminka používá.

5. Pomůcky pro vlasový styling

Vaše maminka se příliš nelíčí? Darujte jí sadu na vlasy s luxusní vlasovou kosmetikou, případně nový fén, kulmu nebo žehličku. Sázkou na jistotu jsou také hydratační masky na vlasy nebo balzámy.

Ještě mnohem více inspirace najdete v e-shopu Notino.cz. Aktuálně tam probíhají slevové akce na různé produkty vhodné jako vánoční dárky. A mimochodem, Notino neprodává jen kosmetiku, najdete tam též masážní pomůcky, elektrické zubní kartáčky, chytré hodinky a mnoho dalšího.

euro