Varná deska od Panasonicu ohřívá jen tam, kde je třeba

Related

Rozlučka se svobodou: Striptýzové vystoupení jako hlavní zábava večera

Striptýzová show se hodí k různým příležitostem, jednou z nich je...

Fotokoutek na svatbu 

Fotokoutek na svatbu byl velmi spontánní nápad, který se...

Jak předejít syndromu vyhoření

Občas je práce více než dost. Měli byste být...

5 tipů, jak vybrat dokonalý dárek pro manžela

Pro sestru nebo kamarádky je vybírání dárků často jednoduché....

Share

Hrnce můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje jejich vždy, i když jejich posunete o kousek dál.

Panasonic na berlínském veletrhu IFA představil i inteligentní indukční varnou desku. Skládá se z množství malých spirál, které jsou propojeny na senzory tepla a zátěže.

Hrnec můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje ho vždy, i když ho posunete o kousek dál. Neplatí zde proto ani standardní rozložení na čtyři topné zóny, na desce tak můžete ohřívat i osm hrnců najednou. Na trh se dostane nejdříve v druhé polovině příštího roku, cena je neznámá.

Japonský výrobce představil v Berlíně i nové televizory s LED technologií. Jejich největší úhlopříčka 60 palců (1,5 metru) je však menší než u většiny konkurentů. Výrobce proto snažil zaujmout lepšími pozorovacími úhly a nízkou spotřebou A +.

Největším lákadlem byl 145 palcový, tedy 3,7 metrový, plazmový televizor s rozlišením 7680 × 4320 bodů (8K) a 103 palcový, tedy 2,6 metrový model, který zobrazuje prostorový obraz bez brýlí.

Panasonic přibalil aplikaci pro zařízení od Applu a se systémem Android, přes kterou se dá obsah přenést na obrazovku druhého tabletu či televizoru. Nové modely televizorů umí zobrazit i vysílání na mobilním zařízení.

spot_img