Vrásky kolem očí už vás trápit nemusí. A nejenom ty!

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Ach, ty vrásky, posteskne si nejedna žena, která překročí čtyřicítku. Jsou sice součástí života, ale lepší by to bylo bez nich. A začne činit více či méně účinné pokusy se jich zbavit.

A než najde ten pravý, utratí spoustu peněz. Anti – aging kosmetika totiž není zrovna levná. Když k tomu nepřináší výsledky, jaké od ní očekáváme, máme tendenci hodit flintu do žita a vrásky nechat vráskami. To ale není nutné.

Produkty, které skutečně fungují

Právě pro ženy, které se zajímají o svůj vzhled a hledají opravdu účinné kosmetické přípravky, tu je well- being concept store PURE DISTRICT a přidružený e-shop puredistrict.cz, na kterém najdou vše, co potřebují. V nabídce je přírodní kosmetika bez chemie, kterou jeho majitelky PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková osobně vyzkoušely a dávají za ni ruku do ohně. Svým klientkám zkrátka nabízejí pouze produkty, které skutečně fungují.

Špičková korejská kosmetika

Mezi ně rozhodně patří kosmetika renomovaných korejských značek WHAMISA a GIBEST, které se v segmentu anti-age kosmetiky řadí mezi světové špičky. Korejky jsou obecně pověstné svými vysokými nároky na kvalitu kosmetické péče a od svých značek očekávají jen to nejlepší. A to také dostávají. Konkrétně v portfoliu značky GIBEST najdete unikátní sérum Nine Tails, které vrásky v řádu několika minut doslova vyzmizíkuje. Kdo to nevyzkoušel, neuvěří.

Doplňky stravy a čistící přípravky do domácnosti

Vaší pozornosti by ale neměly uniknout ani přírodní doplňky stravy. Například ženšenový extrakt KOMBE vám posílí imunitu, zlepší paměť a k tomu i dodá energii. Na puredistrict.cz ale seženete i velmi šetrné čistící prostředky do domácnosti. Stejně kvalitní péči, kterou věnujete sobě, je totiž na místě věnovat i prostředí, ve kterém žijete.  

euro