Nechte techniku, ať vezme úklid za vás!

Nejnovější články

Atraktivní vivo V40 přináší špičkové fotografie v dostupném těle

Společnost vivo představila nový smartphone vivo V40 při příležitosti...

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Share

Moderní doba si žádá výdobytků nejnovějších technologií do každé domácnosti za přijatelnou cenu. Můžete tak více času věnovat sobě.  

Lesklá a čistá podlaha je přímo pohlazením na pohled. Zejména pokud máte mazlíky, děti, nebo se vám doma prostě práší. Přeci nebudete zavírat okna, když je venku tak nádherně. Navíc drobky z rohlíku se vždy nějak záhadně dostanou na podlahu. Skoro jako by si někdo nebral talířek, když jde dlabat svačinu. Takže vám nezbývá nic jiného než dojít pro vysavač, smeták, mop a udělat každý den menší úklid, aby podlaha byla vždy na jedničku. Nebo dovolte nejmodernějším pomocníkům, aby toto břímě převzali za vás.

    Kärcher spojil své síly, znalosti a smysl pro pořádek s nejmodernějšími technologiemi, a dokonce i s umělou inteligencí, díky čemuž můžeme ve svých domácnostech přivítat nové pomocníky. Na vás už zbyde jen volný čas, který můžete věnovat sobě a své rodině, protože robotický vysavač se o úklid postará.

Vysaje, vytře a je řízen navigací LiDAR

Chytrý robotický vysavač s mopováním Kärcher RCV 3 systematicky vyčistí tvrdé podlahy i koberce s nízkým vlasem. Nejprve vysaje suché nečistoty, potom podlahy setře pomocí nasazovacího mopu. Při prvním použití jej vyšlete na průzkumnou cestu, aby si automaticky vytvořil mapu místností pomocí technologie LiDAR a našel nejefektivnější cestu úklidu. Pro každou místnost pak můžete nastavit individuální parametry úklidu například, které místnosti by se měly jen vysát, které vytřít a které vůbec neuklízet. Samozřejmostí jsou senzory proti pádu a ovládání přes mobilní aplikaci i na dálku.

Informace o dalších pomocnících naleznete na www.karcher.cz

euro