Nechte techniku, ať vezme úklid za vás!

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Moderní doba si žádá výdobytků nejnovějších technologií do každé domácnosti za přijatelnou cenu. Můžete tak více času věnovat sobě.  

Lesklá a čistá podlaha je přímo pohlazením na pohled. Zejména pokud máte mazlíky, děti, nebo se vám doma prostě práší. Přeci nebudete zavírat okna, když je venku tak nádherně. Navíc drobky z rohlíku se vždy nějak záhadně dostanou na podlahu. Skoro jako by si někdo nebral talířek, když jde dlabat svačinu. Takže vám nezbývá nic jiného než dojít pro vysavač, smeták, mop a udělat každý den menší úklid, aby podlaha byla vždy na jedničku. Nebo dovolte nejmodernějším pomocníkům, aby toto břímě převzali za vás.

    Kärcher spojil své síly, znalosti a smysl pro pořádek s nejmodernějšími technologiemi, a dokonce i s umělou inteligencí, díky čemuž můžeme ve svých domácnostech přivítat nové pomocníky. Na vás už zbyde jen volný čas, který můžete věnovat sobě a své rodině, protože robotický vysavač se o úklid postará.

Vysaje, vytře a je řízen navigací LiDAR

Chytrý robotický vysavač s mopováním Kärcher RCV 3 systematicky vyčistí tvrdé podlahy i koberce s nízkým vlasem. Nejprve vysaje suché nečistoty, potom podlahy setře pomocí nasazovacího mopu. Při prvním použití jej vyšlete na průzkumnou cestu, aby si automaticky vytvořil mapu místností pomocí technologie LiDAR a našel nejefektivnější cestu úklidu. Pro každou místnost pak můžete nastavit individuální parametry úklidu například, které místnosti by se měly jen vysát, které vytřít a které vůbec neuklízet. Samozřejmostí jsou senzory proti pádu a ovládání přes mobilní aplikaci i na dálku.

Informace o dalších pomocnících naleznete na www.karcher.cz

euro