Udělejte si chvíli pro sebe a doplňte rychle a příjemně energii

Nejnovější články

Uchovejte si sladké letní vzpomínky trochu jinak

Džemy, zvláště ty domácí, se skvěle hodí na přípravu...

Uchovejte si léto ve sklenici džemu

Slunné letní dny máme neodmyslitelně spojené se spoustou druhů...

Atraktivní vivo V40 přináší špičkové fotografie v dostupném těle

Společnost vivo představila nový smartphone vivo V40 při příležitosti...

Share

Léto je konečně tady a nás čekají krátké noci a dlouhé slunné dny. Aby nám však vydržela energie a my si mohli užívat sluníčka naplno, je potřeba myslet na správnou stravu. Nová Ovesná kaše Kokos Dr. Oetker vám dodá nejen energii na celý den, ale bude také skvělou volbou pro zdravou pauzu.

Už generace před námi věděly, že ovesná kaše je pro naše zdraví a vitalitu velice prospěšná. Není se čemu divit. Ovesné vločky jsou totiž bohatým zdrojem vlákniny, vitaminů a beta-glukanů. Jejich konzumace nám tak dodá nejen dostatek energie, ale také nezatěžuje naše zažívání a dopřeje nám potřebné živiny. To rozhodně oceníte třeba během teplých dní, kdy bychom měli obecně konzumovat lehčí stravu.

Nastartujte svůj den

Pokud máte před sebou náročný úkol v práci nebo vás čeká sportovní aktivita, Ovesná kaše Kokos Dr. Oetker se skvěle hodí pro začátek dne. Nová kaše obsahuje 66 % celozrnných ovesných vloček a 8,6 % kvalitního strouhaného kokosu. Má také nízký obsah cukru a soli a je nabitá zdravými tuky a bílkovinami, které vás naplní energií na maximum.

Ovesnou kaši si však nemusíte vychutnávat pouze ráno. Radost vám určitě udělá i během dne, kdy si ji můžete užít jako zaslouženou odměnu po namáhavém výletu či intenzivním cvičením. Kromě toho máte kaši v praktickém balení, a tím pádem si můžete udělat zdravou pauzu i během práce. Stačí k tomu pouze 150 mililitrů vroucí vody.

Dezert, který zachutná celé rodině

Ovesná kaše je velice lahodná a opravdu snadná na přípravu, proto zachutná i vašim nejbližším. Do její přípravy navíc můžete zapojit svou drahou polovičku nebo děti, které rády přiloží ruku k dílu. Pak už záleží na preferencích každého člena rodiny, jak se rozhodne kaši připravit.

Kromě vody můžete kaši zalít teplým mlékem nebo jeho rostlinnou alternativou, což zajistí ještě krémovější konzistenci. Když je kaše hotová vrhněte se na zdobení. Chuť kokosu se dá skvěle doplnit téměř jakýmkoliv ovocem či ořechy. Zvolit se dá kombinace s jablky, banány nebo exotickým kiwi. Pokud zrovna nemáte na ovoce chuť přidejte do kaše čokoládu nebo skořici.

Udělejte z ovesné kaše součást svého každodenního jídelníčku a vychutnejte si její nespočetné variace. Vaše tělo vám poděkuje za energii, a vy si užijete každé sousto. Už víte, co byste do kaše přidali vy?

euro