Butter gloss: Konečně lesk, po kterém nebudete mít vysušené rty

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Dobře vybraná rtěnka nebo lesk z vás dokáže udělat rafinovanou dámu, či roztomilou princeznu. Říká se, že ženské rty by vždy měly být šťavnaté a lákat k polibku. Jakým leskem na rty toho dosáhnete? Umí to například butter gloss od NYX.

Rtěnka je vhodnější pro komplikovanější make-up, večerní make-up nebo prostě tehdy, když se chcete namalovat do společnosti. Na běžné dny většina žen preferuje lesk na rty. Mimo jiné i proto, že se od něj tak snadno neumaže oblečení a při líbání se tak nějak lépe ztratí než rtěnka. Stále je ale nutné si lesk vybrat zodpovědně, aby dlouho vydržel a zároveň nevysušoval rty. Přesně na jeden takový pro vás máme tip.

Cenově dostupný make-up od NYX Professional Makeup

Značku NYX Professional Makeup pravděpodobně znáte. Vznikla roku 1999 v Los Angeles, založila ji umělecká maskérka Toni Ko. V portfoliu dnes najdete prakticky všechno od rtěnek až po kosmetické štětce. Navzdory příznivým cenám se produkty této značky těší velké oblibě i mezi profesionálními vizážisty. Kvalita výrobků je vysoká, ceny přitom nízké. Spoustu lesků na rty pořídíte pod dvě stovky korun, v různých slevách i kolem stovky. Můžete tedy experimentovat!

Butter Gloss s potřebnou hydratací

Všemi deseti můžeme doporučit například lesk na rty NYX Butter Gloss. Je dostupný ve více než dvacítce barev od něžných růžových přes nude až po rudé nebo hnědé odstíny. S výraznějšími barvami budete vypadat, jako když máte nanesenou rtěnku. Na rozdíl od rtěnek však tento lesk nebude vysušovat vaše rty. Naopak jim dodá potřebnou hydrataci a zvláční je, takže budou vypadat svěže a doslova k zulíbání. Lesk se nanáší snadno pomocí aplikátoru a nemá žádnou specifickou příchuť. Nevydrží tolik jako rtěnka, ale to se od lesků tak nějak očekává. Dle uživatelek na rtech působí velmi příjemně. V Notinu ho teď pořídíte se speciálním kódem za 130 korun. Udělejte si radost!

euro