Byty Vackov čekají na své majitele

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Jen kousek od rušného centra, v těsné blízkosti parku Židovské pece na Praze 3, se právě dokončují práce na kompaktním projektu Byty na Vackově.

Zatímco v pěti bytových domech se už zabydlují jejich obyvatelé, čtyři další na své zabydlení ještě čekají. A můžete to být právě vy, kdo jim vdechne život a z obyčejného bytu se čtyřmi holými stěnami udělá domov.

Proč zrovna Žižkov?

Proto, že se jedná o jednu z nejzajímavějších pražských čtvrtí s úžasnou atmosférou a jedinečným geniem loci. Žižkovské uličky, které snad nejvíce proslavily zfilmované případy vrchního rady v seriálu Hříšní lidé města pražského, si po celá desetiletí uchovávají svou neopakovatelnou atmosféru.

V centru dění

Nechybí mu ale ani obchody, kavárny, restaurace a bary. Divadla (sídlí tu i slavné Divadlo Járy Cimrmana), kina, galerie a parky. Sportovní centra, tělocvičny, školy, školky i zdravotnická zařízení. Zkrátka tu najdete veškerou občanskou vybavenost a komfort. A pokud zatoužíte po centru města, nasednete na tramvaj a během pár minut budete v úplném centru veškerého dění.

Jedinečný designový rukopis

Je nám ale jasné, že pokud jde o vlastní bydlení, nebude vás zřejmě zajímat jen atmosféra. Nové byty Praha 3 ale bodují i z čistě praktického hlediska. Díky své lokalitě je projekt zajímavý i z hlediska občanské vybavenosti a dostupnosti do centra. Pozornost budí i po designové stránce. Nezaměnitelný charakter mu v tomto ohledu vdechl renomovaný architektonický ateliér KAAMA, který je podepsán již pod celou řadou úspěšných architektonických projektů, bytových, administrativních i polyfunkčních.

Elegantní a funkční

A jaké jsou samotné bytové jednotky? Minimalisticky elegantní, kvalitně zpracované a maximálně funkční. A plně odpovídající současným národům na moderní bydlení.

Více informací o projektu stejně jako cenách volných bytů od Metrostav Development naleznete na odkazu novostavby Praha.

euro