Byty Vackov čekají na své majitele

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Jen kousek od rušného centra, v těsné blízkosti parku Židovské pece na Praze 3, se právě dokončují práce na kompaktním projektu Byty na Vackově.

Zatímco v pěti bytových domech se už zabydlují jejich obyvatelé, čtyři další na své zabydlení ještě čekají. A můžete to být právě vy, kdo jim vdechne život a z obyčejného bytu se čtyřmi holými stěnami udělá domov.

Proč zrovna Žižkov?

Proto, že se jedná o jednu z nejzajímavějších pražských čtvrtí s úžasnou atmosférou a jedinečným geniem loci. Žižkovské uličky, které snad nejvíce proslavily zfilmované případy vrchního rady v seriálu Hříšní lidé města pražského, si po celá desetiletí uchovávají svou neopakovatelnou atmosféru.

V centru dění

Nechybí mu ale ani obchody, kavárny, restaurace a bary. Divadla (sídlí tu i slavné Divadlo Járy Cimrmana), kina, galerie a parky. Sportovní centra, tělocvičny, školy, školky i zdravotnická zařízení. Zkrátka tu najdete veškerou občanskou vybavenost a komfort. A pokud zatoužíte po centru města, nasednete na tramvaj a během pár minut budete v úplném centru veškerého dění.

Jedinečný designový rukopis

Je nám ale jasné, že pokud jde o vlastní bydlení, nebude vás zřejmě zajímat jen atmosféra. Nové byty Praha 3 ale bodují i z čistě praktického hlediska. Díky své lokalitě je projekt zajímavý i z hlediska občanské vybavenosti a dostupnosti do centra. Pozornost budí i po designové stránce. Nezaměnitelný charakter mu v tomto ohledu vdechl renomovaný architektonický ateliér KAAMA, který je podepsán již pod celou řadou úspěšných architektonických projektů, bytových, administrativních i polyfunkčních.

Elegantní a funkční

A jaké jsou samotné bytové jednotky? Minimalisticky elegantní, kvalitně zpracované a maximálně funkční. A plně odpovídající současným národům na moderní bydlení.

Více informací o projektu stejně jako cenách volných bytů od Metrostav Development naleznete na odkazu novostavby Praha.

euro