Jak poslat balík do Německa? Použijte srovnávač ShipEx.cz

Nejnovější články

Podle čeho vybrat koučovací výcvik

Přemýšlíte o tom, že se vydáte na dráhu kariéry...

Máte doma starý výrobník nebo bombičku SodaStream? V květnu je vyměníte za nové až s 30% slevou!

Používáte doma výrobník perlivé vody? Domácí příprava sycených nápojů...

Fotokoutek na svatbu: Zábava pro hosty a nezapomenutelné vzpomínky

Fotokoutek na svatbu se v posledních letech stal velmi...

Investoři zlato zbožňují

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz....

Share

Pokud plánujete poslat jakýkoliv balík do Německa, potom se nemusíte trápit neustálým hledáním vhodné přepravní společnosti, protože existuje portál, který takovou práci odvede za vás. Potřebujete zaslat osobní věci, dokumenty do mateřské společnosti, nebo cenný dárek kamarádovi? V takovém případě pro vás máme tip, jak to udělat efektivně a ekonomicky. V následujících řádcích vám představíme srovnávač služeb ShipEx.cz.

Základní přehled

V podstatě nezáleží na tom, jaký balík do Německa zasíláte, protože v každém případě vás zřejmě zajímají aspekty jako poštovné, doba doručení a celní formality. Vzhledem k tomu, že každá přepravní společnost má jiné požadavky, není nic jednoduššího než využít ShipEx.cz, kde máte u každé přepravní služby uvedeny i podrobné informace, včetně ceny. Jednoduše se zorientujete v cenách a službách.

Připravte balík na odeslání

Před odesláním balíku se ujistěte, že je správně zabalen, protože jinak byste si v případě poškození nemohli uplatnit nárok na náhradu škody. Použijte odolnou kartonovou krabici, která obsah ochrání. Stejně tak nezapomeňte na vhodné polstrování. Zásilka do Německa by měla být také řádně a čitelně označená.

Vyberte vhodnou doručovací společnost

Existuje celá řada doručovacích společností, které nabízejí služby mezi Českou republikou a Německem. Jak ale vybrat tu pravou? ShipEx.cz je srovnávač, který vám umožní porovnat ceny, dobu doručení a hodnocení (respektive recenze) na jednom místě. Stačí zadat parametry vaší zásilky, a pak vám tento online portál ukáže nejlepší možnosti.

Cena a objednání služby

Po výběru doručovací společnosti a cenového plánu můžete službu rovnou objednat, a to přes ShipEx.cz. Platba je možná kartou i bankovním převodem, přičemž po dokončení objednávky obdržíte potvrzovací e-mail s podrobnějšími informacemi.

Odeslání a sledování zásilky

Jakmile objednáte odeslání balíku do Německa, tak si domluvíte vyzvednutí balíku u vás doma, respektive v práci, případně ho přinesete na určené místo. Většina doručovacích společností nabízí taktéž online sledování balíku, takže budete stále vědět, kde se zrovna zásilka nachází a kdy se dostane do cílové destinace.

Posíláte-li balík v rámci Evropské unie, obvykle nepotřebujete vyřizovat žádné celní formality. Je však dobré se vždy ujistit, že obsah balíku splňuje všechny regulační a právní požadavky.

Výhody použití ShipEx.cz

  • Snadno porovnáte služby a ceny.
  • Všechny informace jsou transparentní. Uvidíte hodnocení a recenze na jednom místě.
  • Objednání služby je jednoduché a rychlé, stejně tak i samotná platba.
  • Ušetříte čas i peníze.

Posílání balíku do Německa je s portálem ShipEx.cz snadné a pohodlné. Budete nadmíru spokojení, a navíc nevyužijete tuto službu jen jednou.

euro