Informační systém pro mateřské školy změní zásadním způsobem správu celé instituce

Nejnovější články

Hledáte inspiraci, co ještě koupit rodině pod stromek?

Už vážně nevíte, jakým dárkem potěšit natolik, aby si...

Neutrácíte zbytečně za investiční zlato? Dávejte si pozor na marže obchodníků

Zlato je celosvětově uznávaným investičním prostředkem. S jeho pomocí...

Zařaďte do svého portfolia investiční zlato

Investovat musí každý, kdo chce ochránit hodnotu svých peněz....

Už máte vybrané dárky pro maminku k Vánocům?

Vánoce se blíží a spolu s nimi i nutnost...

Pohodlná dětská bodýčka s vtipným potiskem pro malé dobyvatele světa

Dětská bodýčka s vtipným potiskem jsou jedním z nejpopulárnějších...

Share

Existují aplikace, které zásadním způsobem změní zajeté způsoby fungování a vnesou tak čerstvý vítr do společnosti. Příkladem takové revoluce pro předškolní vzdělávání může být informační systém pro mateřské školy. Přestože využívání technologií je na základních, středních i vysokých školách zcela běžné, mateřské školy zůstávají stále pozadu. Tedy až doposud. Jaké funkce může školka v mobilu nabídnout?

Informační systém pro mateřské školy vnese pozitivní změnu do omlouvání dětí i evidence docházek

Informační systém pro mateřské školy zjednoduší mimo jiné i systém omlouvání dětí. Již není nutné, aby rodiče informovali učitele o nepřítomnosti svých dětí telefonem či osobně, ale místo toho mohou využít online omluvenky. Výhodu mají i učitelé, protože elektronická docházka spolehlivě zastoupí její papírovou podobu. Docházkový systém pro školky zkrátka ještě nikdy nebyl tak efektivní, spolehlivý a rychlý.

Aplikace pro školky zefektivní papírování a přinese řád

Ovšem online omluvenkami nejsou jedinou výhodou, jež aplikace pro školky přináší. Pomocnou ruku totiž nabídne také vedení mateřských škol, protože zjednoduší, ale hlavně zefektivní veškeré papírování. Všechny školní dokumenty budou přehledně uspořádané do složek a funkce automatického generování faktur je zkrátka k nezaplacení.

Správa mateřských škol je snadná na ovládání

Online správa mateřských škol není vůbec složitá na ovládání a po udělení přístupu do aplikace se lze v menu snadno orientovat, protože je přehledné. V případě nejasností lze samozřejmě kontaktovat podporu a nechat si od ní pomoci i poradit.

Aplikace pro mateřské školy je moderním a chytrým nástrojem, bez něhož se žádná instituce předškolního vzdělávání v moderním světě neobejde.

euro